Animator z Akademii Dzieciaków.

animator-zabaw-legionowoW naszym zgranym zespole posiadamy profesjonalnych animatorów, którzy dbają o zadowolenie naszych podopiecznych na co dzień oraz podczas imprez okolicznościowych. Są to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym . Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji i dostosować zabawy bezpośrednio do grupy wiekowej dzieciaków przy wykorzystaniu atrakcji znajdujących się w naszej Akademii. Nasi Animatorzy oprócz gier i zabaw zapewnią maluchom różne formy aktywności plastycznej, muzycznej i ruchowej. Animatorzy w Akademii Dzieciaków są pełni energii i z zaangażowania. Chętnie podejmują nowe wyzwania.
Nasi animatorzy są również gotowi przyjechać na Państwa wydarzenie i zagospodarować czas wolny Waszym dzieciom. Zawsze przed imprezą konsultujemy z organizatorem przebieg oraz scenariusz imprezy w celu osiągniecia pełnej satysfakcji naszych klientów.
Doświadczeni animatorzy zabaw zorganizują zarówno małe jak i duże imprezy: przyjęcia urodzinowe, imieninowe, uroczystości komunijne, wesela, imprezy firmowe, pikniki rodzinne, zabawy dla dzieci o różnorodnej tematyce.
Koszt wynajęcia Animatorów na imprezę urodzinową:

  • 300 zł za 1,5 godziny do 15 dzieci
  • 350 zł za 2 godziny do 15 dzieci

W cenie zapewniamy:

chceckdojazd na terenie Legionowa (poza Legionowem 2 zł za kilometr)

chceckmalowanie buziek

chceckmałe bańki mydlane

chceckzabawy z chustą animacyjną

chceckgry i konkursy z nagrodami

Opcje dodatkowe:

  • kolorowa wata cukrowa – 90 zł
  • duże bańki mydlane – 50 zł
  • skręcanie baloników – 45 zł
  • Pokaz z Suchym Lodem – 150 zł
  • przedłużenie urodzin (w miarę możliwości) każde 30 min – 50 zł

Koszt wynajęcia Animatorów na pozostałe imprezy okolicznościowe, zależne są od rodzaju imprezy, ilości dzieci, czasu trwania i ilości animatorów.